Yeni Galaxy Note 7’de patladı

Samsung’un batarya sorunu nedeni ile kullanıcılardan geri topladığı ve ardından yenileyerek piyasaya sürdüğü Galaxy Note 7 uçaktaki bir kullanıcıda yeniden patladı.

Ağustos ayında piyasaya çıkartılan ve ardından birkaç cihazda patlama yaşanmasının ardından Eylül ayında geri toplanan Galaxy Note 7 modelleri yeniden dağıtılır iken tekrar patlama sorunu yaşandı. Galaxy Note 7 kullanıcılarını oldukça tedirgin eden bu olay ile ilgili Samsung firması henüz bir açıklama yapmadı.

Uçakta Panik Yarattı

Uçakta seyahat halinde iken elinde telefonunun patladığını belirten ve kısa sürede de alev aldığını aktardığı Galaxy Note 7 uçakta kısa süreli bir panik yaşanmasına sebep oldu. Uçaklarda Galaxy Note 7 kullanılmasının yasak olmasına rağmen cihazının yenilendiğini belirten kullanıcı bu yüzden cihazı açık bir şekilde uçağa bindiğini aktardı. Samsung’un Galaxy Note 7 modeli ile ilgili ciddi bir sıkıntı yaşayacağı ve prestij kaybı yaşayacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Uçak henüz havalanmamışken patlamanın meydana gelmesi havada oluşabilecek bir tehlikeyi önler iken uçuşun iptal olduğu bilgisi verildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı