Xiaomi Mi Note 10 Fiyatı Ne Kadar?

Xiaomi Mi Note 10 için detaylar netleşiyor.

Xiaomi Mi Note 10 için Türkiye’de görülen ilk fiyat oldukça yüksek olması nedeniyle dikkat çekti.

Xiaomi Mi Note 10   modeli için yapılan tanıtımlar ardından gözler fiyatlara çevrilmişti. Açıklanan resmi fiyatlar her ne kadar Avrupa ve Amerika gibi ülkelerde normal karşılansa da Türkiye’deki ek vergiler ile birlikte oldukça yüksek seviyelere çıktı.

Xiaomi Mi Note 10 Kaç Para?

Xiaomi Mi Note 10 için Türkiye’de ön ödemeli bir şekilde internet sitesi üzerinden başlayan ilk satışta indirimli olarak etiket fiyatı 5 bin 999 TL olarak açıklandı. Normal satış fiyatı 6 bin 499 TL olan ürün için kampanyalı ön satış süreci başlatan internet sitesi, yaklaşık 500 TL’lik indirim ile birlikte bir kampanyayı başlattı.

Kamera Performansı Etkileyici

Xiaomi Mi Note 10 modelindeki yüksek özellikler ve özellikle kamera performansı oldukça etkileyici olurken tüm bu farklı yüksek özellikleri elde etmek isteyen kullanıcılar yüksek bir etiket fiyatını da karşılamak zorunda kalacak.

108 megapiksel F1.7 OIS + 12 megapiksel 2x telefoto F2.0 + 5 megapiksel 10x telefoto F2.0 OIS + 20 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + 2 megapiksel F2.4 makro lens  ile desteklenen telefon pek çok profesyonel fotoğraf makinesine karşı daha yüksek bir çözünürlük kalitesi sunuyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı