Xiaomi Mi Max 2 zırh gibi kılıfı çok ucuz

Akıllı telefonlar çok nazik telefonlar olduğu için mecburen kılıflı olarak kullanmamız gerekmektedir. Özellikle büyük ekranlı telefonların düşme olasılığı diğer telefonlara göre daha fazladır.

Telefon kılıf dünyası o kadar büyük ve genişki aradığınız her türlü model ve kalitede kılıflar bulabilirsiniz. Aliexpress’te bir telefon kılıfı çok ilgimizi çekti ve sizlere göstermek istedik. Resimdeki telefon kılıfı Xiaomi Mi Max 2 modeli için darbelere karşı dayanıklı olan bir kılıftır. Telefonu tamamen kaplayan bu kılıf sayesinde telefon ekran üstüne düşmediği takdirde büyük bir olasılık ile sağlam çıkacaktır.Ayrıca bu kılıf alttaki desteği sayesinde film izlerken size büyük bir destek sağlamaktadır.

Bu arada ülkemizde telefon kılıf fiyatları maalesef çok fazladır. Yurtdışında bu fotoğrafta gözüken kılıfın fiyatı 4 dolar civarındadır. Kargo parası ile birlikte 7-8 dolar civarında tutmaktadır. Bu tarz bir kılıf Türkiye’de olsa büyük ihtimal 75 TL ile 100 TL arasında rahatlıkla satılacaktır. Aliexpress’ten aldığınız ürünler ortalama olarak 21 gün civarında gelmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı