Xiaomi Mi Band 3 Türkiye satış fiyatı açıklandı

Akıllı bileklik denilince akla ilk gelen kesinlikle Xiaomi’nin bilekleridir.

Xiaomi, uzun süredir Mi Band 2 modeli ile satış rekorları kırdı diyebiliriz. Mi Band 2 almayı planlayanlar Mi Band 3 modelinin geleceğini duyunca beklemeye geçmişti. Xiaomi’nin üçüncü nesil akıllı bilekliği olan Mi Band 3, resmi olarak Türkiye’de satışa sunuldu.

Geçtiğimiz günlerde Xiaomi Mi 8 resmi olarak tanıtılırken Mi Band 3’de tanıtılmıştı. Fiyatına göre oldukça iyi bir tasarım ile gelen Mi Band 3 bir önceki modelindeki gibi uzun şarj süresi ile büyüleyecek.

Xiaomi Mi Band 3 akıllı bilekliği bir önceki modeline göre daha sağlıklı verileri kullanıcılarına sunmayı hedefliyor. Adım sayar, uyku takipçisi, kalp atış hızı sensörü gibi detaylı özelliklere sahip olan bu cihaz ayrıca uzun süre hareketsiz kalınca sizin hareket etminiz için uyarmaktadır. Bu akıllı bileklik 3.5 metreye kadar su geçirmiyor. Akıllı telefonunuz ile bilekliği eşleştirdiğinizde mesajları, aramaları ve bildirimleri saatten görebiliyorsunuz. Ayrıca müsait olmadığınızda bilekliğe tıklayarak çağrıyı sessize alabiliyorsunuz.

Xiaomi Mi Band 3 fiyatı ne kadar?

Çin’de 26 dolarlık etiket fiyatı ile satılacak olan Xiaomi Mi Band 3 modeli Türkiye satış fiyatı 230 TL olarak açıklandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı