Xiaomi Mi A2 Lite ekran görüntüsü almak için buyrun

AKıllı telefon kullanıcıların en çok kullandığı özellik kesinlikle ekran görüntüsü alma özelliğidir. Bu yazımızda sizlere Xiaomi’nin yeni favori telefonu olan Mi A2 Lite ekran görüntüsü nasıl alınır konusunda bilgilendirmek istiyoruz. Aslında artık birçok kişi bu işlemleri biliyor fakat ilk defa akıllı telefon kullanıcıları zorluk yaşamaktadır.

Artık son yıllarda üretilen akıllı telefonların ekran görüntüsü alma işlemleri hemen hemen aynıdır. Tabi sensörler ile farklı yöntemler sayesinde ekran görüntüsü alınıyor fakat biz sizlere en basit olan yöntemi yazacağız.

Xiaomi Mi A2 Lite ekran görünütüsü almak için ses kısma + güç tuşuna aynı anda 2-3 saniye basılı tuttuğunuz zaman deklanşör sesi gelecektir. Bu arada Xiaomi Mi A2 Lite teknik özellikleri ile oldukça ilgi görüyor. 1549 TL’lik fiyatı ile de bütçesi geniş olmayanlar için birebir telefon diyebiliriz.

Karşılaştığınız hataları düzeltmek adına Xiaomi Mi A2 Lite kullanıcılarından yorumlar bekliyoruz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. Fatih bey ekran videosu almak için ekstradan uygulama yüklemeniz gerekmektedir. Google play Store’da “Az Recorder” uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı