Xbox ve PlayStation Hakkında Son Gelişmeler

Xbox ve Playstation tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça popüler oyun sağlayıcılarıdır. Yeni çıkan her aksesuarı olay her açıklaması bir haber niteliğinde olan bu oyun sağlayıcıların 2019 da kullanıcılarına çeşitli sürprizleri olacak. Daha önce duyulduğu gibi köklü değişiklikler olmayacağı açıklandı.

Xbox onepaketi 2019 da piyasada olacak. Teknoloji devinin en son çıkan ürünü XboxOne S AllDigital Edition kullanıcılar tarafından oldukça takdir gördü. Ürün ekstra oyunlar ve aksesuarları ile sevenlerinin gönlünü şimdiden kazandı diyebiliriz. Para performans karşılığını tamamen karşıladığını söylemek mümkündür. Henüz piyasaya sürülmese bile meraklıları ön sipariş vermeye hazır desek yeridir.

Xbox One S Fiyatları

Dünya devi Microsoft bu yılın başında piyasaya süreceği ürürün tanıtımını yaptı. Tanıtımdan bu yana kullanıcılar merakla Xboxone s satışı bekliyor. Oyun sağlayıcının bu yeni ürününün beklentileri karşılamayacağını söyleyenler olsa da çoğunlukla kullanıcı yorumları olumlu gelmektedir. Ödenenenparanın karşılığını verecek gibi görünüyor.

Xbox One’ın bu sürümü Blu-Ray sürücü olmadan kullanıma sunulacak. Kullanıcılar bu konuda ne karar verecekler onu ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Blu-Ray teknolojisi bu konsolda kullanılmayacağı için tüm oyunların disksiz konsol için indirilmesini söylemekte fayda var. Disksiz oyun kullanımı bütün oyunları indirmenizi ve kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar. Sizinle seyehat edecek bir oyun kütüphanesi deneyimidir. Yeni çıkan Microsoft paketi ise, 1 TB Xbox One S AllDigital Edition konsolunu, bir adet kablosuz kontrol cihazını ve Minecraft, ForzaHorizon 3 ve Sea of ​​Thieves oyunları için indirme kodlarını içermektedir.

PlayStation Pro4

Sony bu sene 4K oyun deneyimini bu konsol ile piyasaya çıkardı. Daha yüksek çerçeve hızı sunan bu konsolda oyunları 4K çözünürlükte oynamayı mümkün kıldı. Kullanıcılar tarafından oldukça beğeni gören bu konsolun fiyatı da kullanıcıları memnun etmişe benziyor.

PlayStation Pro4 Teknik Özellikleri

Sony PlayStation Pro4 satışı ile kullanıcılarına 4K keyfini yüksek hızda sundu. Yükleme süreleri kısaldı ve akıcı bir oyun deneyimi hedeflendi ve başarıya ulaştı demek mümkündür. HDR teknolojisine uyum sağlandı ve TV de oyun deneyiminin kapısını açtı. Sunulan ek özellikler oyuncuların oldukça hoşuna gitti. Fiyat performans beklentisi karşılandı demek mümkündür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı