Windows 10’da Web Sitelerini Başlat Menüsüne ekleme

Birçok internet kullanıcıları tarafından merak edilen ayrıntılardan biri de günlük olarak sıkça ziyaret ettiğimiz web siteleri windows 10’da başlat menüsüne nasıl ekleyebiliriz ayrıntısıdır. Oldukça basit birkaç adım sayesinde çokça merak edilen bu ayrıntıya makalemiz üzerinden çözüm sunalım. Çokça merak edilen bu konu hakkında makalemizde en özet bilgileri sizlere sunacağız.

Yapılması Gerekenler Şunlardır;

  • İlk olarak ”microsoft Edge” tarayıcısının aktif hale getirilmesi gerekmektedir.
  • Bu aşamadan hemen sonrasında eklemek istenilen web site sayfasına gidilmektedir.
  • Hemen akabinde ise bilgisayarın sağ üst kısmında yer alan … şeklindeki kısma tıklayarak ekrana gelen menüden ”başlangıç ekranına sabitle” seçeneğini aktifleştirilmelidir.
  • Bu aşamayı da başarıyla gerçekleştirdikten hemen sonrasında ise onaylamanızı isteyen ekranda beliren ”pop-up” penceresi görünecektir.
  • Son işlem olarak ”evet” kısmına tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Görüldüğü üzere windows 10’da web sitelerini başlat menüsüne birkaç basit adım sayesinde kolayca ekleyebilirsiniz. Yukarıdaki işlemlerin gerçekleştirilmesi konusunda zorluk çekerseniz başka bir kullanıcıdan destek talep edebilirsiniz. Bu sayede hem zamanınızı boşa harcamış olmazsınız ve hem de kafa karışıklığı sorunu yaşamış olmazsınız. Bununla birlikte windows 10’da web siteleri başlat menüsüne nasıl eklenir hakkında birçok internet sitelerinde karmaşık bilgiler sunulabilmektedir. Kafa karışıklığının oluşmaması açısından bu konu hakkında makalemiz üzerinden en sade bilgileri sunduk. Bu ayrıntı hakkında da sizlere bilgi sunduktan sonra windovs 10’da web siteleri başlat menüsüne nasıl eklenir hakkındaki makalemizi burada tamamlamaktayız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı