WhatsApp’ta Sesli Mesajlara Yeni Özellik Geldi!

WhatsApp için sesli mesajları daha pratik hale getiren yeni özellik geldi!

Uzun zamandan beri test edilen WhatsApp’ta sesli mesajlara yeni özellik iOS için resmen kullanıma sunuldu. İşte özellikle ilgili detaylar.

WhatsApp için iOS Beta sürümünde dikkat çeken sesli mesaj geliştirmesinde, kullanıcıların artık uygulamayı açmadan sesli mesajları dinlemesi mümkün hale gelmişti. Özellikle sesli mesaj gönderip alan kişiler için çok daha pratik bir kullanım sağlayan yeni özellik, denemeler sonrasında stabil versiyon ile birlikte kullanıcılara sunuldu.

WhatsApp’ta Sesli Mesajlara Yeni Özellik Güncellemeyle Sunuldu

Mevcut özelliğin kullanıcılara sunulması adına WhatsApp için yeni bir güncelleme sunulurken, güncellemeyi alan tüm kullanıcılar, mevcut yeniliği deneme fırsatı bulacak. Bildirim kartı olarak adlandırılan özel bölümde yer alacak sesli mesajlar, dinleme konusunda işi çok pratik hale getiriyor. Güncellemeyi alan kullanıcılar için sesli mesajlar, bildirim kartında şöyle gösterilecek;

WhatsApp Sesli Dinleme Ozelligi 300x182 - WhatsApp’ta Sesli Mesajlara Yeni Özellik Geldi!

Yeni Güncelleme Nasıl Alınacak?

iOS işletim sistemini kullanan kişiler için güncelleme App Store girişi ile kolayca alınabilir. Kullanım sırasında ise kullanıcıların dikkat etmesi gereken en önemli detay, bildirimlerin kontrol edilmesi. Zira bildirimleri engelleyen herhangi bir ayarlama ya da kontrol bulunuyorsa, WhatsApp yeni özelliğinin çalışması sorun olabilir. Bu tür durumlarda bildirim kontrollerinin yapılması ise yeterli.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı