WhatsApp’ta 10.yıl mesajları tekrar hortladı!

WhatsApp’ta ara ara spam mesajları çıkmaya devam ediyor.Genellikle her sene bu mesaj furyası patlak veriyor ve bütün kullanıcılar arasında geziyor.İçeriği okuduğunuzda zaten direk olarak bu mesajların asılsız olduğunu anlayacaksınız.

Gelen mesajda inanmazsanız WhatsApp resmi internet sitesine bakabilirsiniz yazmaktadır.Resmi sitelerine giriş yaptığınızda ise herhangi bir duyurunun olmadığını göreceksiniz.

WhatsApp’ta kısa sürede yayılan bu mesajda ” Cumartesi sabah itibari ile WhatsApp ücretli olacak.En az 10 kişiye bu mesajı gönderirsen logon mavi olacak ve ücretsiz kullanmaya devam edebilirsiniz.Aksi halde WhatsApp 0.01 euro olacak.WhatsApp 10.yılını kutluyor.Bizi desteklediğiniz için siz değerli üyerlerimize teşekkürü borç biliriz.Bu mesajı WhatsApp kullanıcısı 10 arkadaşınıza ilettiğinzi taktirde 5 sene ücretsiz WhatsApp kullanmak hakkını kazanacaksınız.Inandırıcı gelmedi mi? Web sayfamız da konuyla ilgili açıklamamıza göz atabilirsiniz.www.whatsapp.com mesajınız 10 whatsApp üyemize ulaştıktan sonra kutucuk yeşil olacak ve siz 5 sene ücretsiz üyelik kazanmış olacaksınız tebrikler!!!” mesajı yazmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı