WhatsApp’a Ürün Listeleme Desteği Geldi

WhatsApp'ta ürün listeleme yapılabilecke.

WhatsApp’ın business versiyonu için oldukça dikkat çekici özellik geldi. İşte WhatsApp’taki ürün listeleme ve katalog özelliğiyle ilgili detaylar.

İşletmelerin müşterilerine ulaşma ve destek verme noktasında tercih ettiği WhatsApp Business, yeni özellikleriyle işletmelerin çok daha özel bir şekilde hizmet vermesini sağlıyor. Konuyla ilgili yapılan son açıklamalarda sistemde yer alacak ürün listeleme özelliği sayesinde özellikle ticaret alanında yer alanlar için ciddi bir avantaj sunulacağı ifade edildi.

WhatsApp’ta Ürün Listeleme İle Ürünler Sunulacak 

Yeni özellikle birlikte artık işletmelerin ürün listeme için daha güçlü bir aracı kullanma fırsatı olacak. Açıklamalara göre ürünler listelendiği gibi bu liste üzerinden ürünlerin satış sayfasına yönlendirme dahi  yapılabilecek.

WhatsApp için böylesine bir özelliğin geliştirilmesi aynı zamanda e ticaret ve WhatsApp üzerinden hizmet sunma noktasında yeni bir dönem olarak da görülüyor. Şu anda sınırlı bir alanda kullanıma sunulmuş olsa da kısa süre içerisinde özelliğin aktif hale gelmesi bekleniyor. WhatsApp’ın yeni özelliği şu anda sadece Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, İngiltere gibi alanlarda kullanımda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı