WhatsApp’a fotoğraf düzenleme özelliği geldi

Milyarlarca aktif kullanıcısı olan WhatsApp, Android uygulamasına yeni bir güncelleme getirerek artık fotoğraf düzenleme imkanı da sunacak.

Facebook ile birleştikten sonra her geçen gün yenilikler ile karşımıza çıkmaya devam eden WhatsApp’a dün itibari ile yeni bir güncelleme geldi. Bundan önceki güncellemede iOS cihazlar için Siri üzerinden arama yapmak ve mesaj göndermek gibi özellikler getiren WhatsApp şimdi de Android cihazlar için fotoğraf düzenleme özelliğini aktif etti.

WhatsApp üzerinden fotoğraf düzenleyin!

WhatsApp’ın yeni güncellemesini Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak yapabileceksiniz. Yeni güncelleme ile birlikte WhatsApp üzerinden fotoğraf gönderimi yapar iken fotoğraflarınıza emojiler ekleyebilecek, yazım ve çizimler yaparak özgünleştirebilecek, eğlenceli hale getirebileceksiniz. Snapchat’de olan özellikleri WhatsApp ile karşımıza çıkartan Facebook’un bu konuda ne kadar hayran olduğunu da gösteriyor.

Şuanda sadece Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarda yer alacak olan WhatsApp’ın fotoğraf düzenleme güncellemesinin önümüzdeki günlerde iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için de geleceği belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı