WhatsApp güncellendi, iOS için WhatsApp’a yeni gelen özellikler

iOS işletim sistemi için hazırlanan WhatsApp uygulamasına yeni güncelleme geldi. Milyarlarca kişinin aktif olarak kullandığı WhatsApp uygulaması güncellenir iken özellikle iPhone sahipleri WhatsApp’ın yeni güncellemesi ile pek çok farklı özelliğe kavuştu.

Dünya üzerinde milyarlarca kişi tarafından kullanılan sohbet uygulaması WhatsApp güncellendi. Rakiplerinin özelliklerini takip eden ve bu doğrultuda yeniliklere imza atan WhatsApp geçtiğimiz hafta Android işletim sistemi kullanıcıları için yeni bir güncelleme sunmuştu. Bugün de AppStore’da iOS işletim sistemine ait cihaz kullanıcıları için yeni bir güncelleme yayınlandı. iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar WhatsApp güncellemesi ile pek çok yeni özelliğe kavuşacak.

iOS için WhatsApp’ yeni gelen özellikler

iPhone ve iPad kullanıcılarının yararlanabileceği güncellemede kullanıcılara pek çok yeni özellik sunuluyor. Özellikle iMessage uygulamasında yapılan yeni özellikler ile birlikte WhatsApp’ın rakibini takip ederek yenilikler yapması dikkat çekiyor.

Öyle ki artık WhatsApp’da resim ve video gönderimi sırasında üzerine yazı yazabilecek, farklı çizimler yapabileceksiniz. Doğrudan yaptığınız çizimleri ister arkadaşlarınıza isterseniz de grup sohbetlerine gönderebileceksiniz.

WhatsApp’a GIF özelliği ise henüz gelmedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı