Whatsapp çevrimiçi takip programı çalışıyor mu?

Günümüzde en çok tercih edilen uygulamalardan olan Whatsapp’da çevrimiçi olarak takip etmek istediğiniz kişileri artık uygulamaya girmeden takip etmenize yardımcı olacak program yapımcılar tarafından geliştirildi. Özellikle de son zamanlarda oldukça popüler olan ve Dünya üzerinde 1 Milyardan fazla kişi tarafından tercih edilen bu programda takip etmek istediğiniz kişilerin ne zaman Whatsapp’a girdiğini ve ne kadar süre burada zaman geçirdiğini görme fırsatını yakalamış olacaksınız.

Uzun bir zaman önce kullanıcıların birçoğunun başının derde girmesine neden olan “Mavi Tık “ uygulamasını hayata geçiren ve yakın zamanda da farklı özellikler ile kullanıcıların karşısına çıkmaya çalışan Whatsapp’ın yakın zamanda sunacağı hizmetler merakla beklenmeye başladı bile.

WhatsDog nasıl bir uygulama?

Whatsapp üzerinden takip etmek istediğiniz kişiyi takip etmek için öncelikli olarak yapmanız gereken telefonlarınızda bulunan mağazalardan WhatsDog uygulamasını indirmek olacaktır. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı indirdikten sonra takip etmek istediğiniz kişinin cep telefonunun uygulama içerisine yazdıktan sonra sizlerde artık takip edeceğiniz kişinin ne zaman programa girdiği konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Şimdilik sadece 1 kişiyi takip etmenize yardımcı olan bu programın son 3 aylık verileri sakladığını ve her girdiği anda sizlere bildirim gönderdiğini buradan belirtmek istiyoruz.

Ancak programda şimdilik, takip ettiğiniz kişinin “ Kiminle Konuştuğu “ konusunda merak ettiğiniz sorunun cevabının bulunmadığını ve bu yüzdende sadece çevrimiçi olup olmadığını kontrol edebileceksiniz. Uzun zamandır sizlere bu konuda yardımcı olmak içi yaptığımız araştırmaları sitemiz üzerinden açıklamaya devam edeceğiz. Kısa bir süre önce tekrar hayata geçirilen bu uygulama sayesinde sizlerde takip etmek istediğiniz kişileri bu program sayesinde takip edebileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı