WhatsApp Çağrı Bekletme Özelliği Nedir?

WhatsApp için yeni güncelleme geldi.

WhatsApp için yapılan son güncelleme ile birlikte çağrı bekletme özelliği kullanıma sunuldu. İşte detaylar.

WhatsApp için yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Konuyla ilgili yapılan son açıklamalarda WhatsApp iOS versiyonu için yeni bir özelliğin güncelleme ile tüm kullanıcılara sunulduğu belirtildi. Çağrı bekletme olarak adlandırılan bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar çağrı bekletme işlemlerini yapabilecek.

WhatsApp Çağrı Bekletme Özelliği Ne İşe Yarayacak?

WhatsApp arama özelliğini sık sık kullanan kişiler için büyük bir kolaylık sağlayacak olan çağrıyı bekletme özelliği, normal aramalarda kullanılan özelliği WhatsApp’a getiriyor. WhatsApp üzerinden konuşma yapan kişiler, bu esnada gelen bir diğer arama için bildirim alacak. Arama özelliklerine yenilikler ekleyerek bu konuda daha kullanışlı bir yapı sunan WhatsApp, aramalar için de uygun bir ortam hazırlıyor.

WhatsApp Gruplarına İnce Ayar

WhatsApp için gelen bir diğer yenilik ile gruplara yönelik oldu. Gruplara katılımın sınırlandırılmasını sağlayan özellik sayesinde kullanıcılar otomatik olarak gruplar katılma durumunu ortadan kaldırabilecek. Belirli kişilerin istisna olarak dahi eklenebileceği bu alanda, gizlilik bölümünden gerekli tüm ayarlar yapılabilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı