Vodafone’dan bedava internet kampanyaları

Türkiye’nin en büyük operatörlerinden biri olan Vodafone kullanıcılarına bedava internete imkanı sunuyor. 2016 yılında Vodafone tarafından hazırlanan bedava internet kampanyalarının hepsini sizler için bir araya getirdik. Tüm Vodafone kullanıcılarının tercih edebilecekleri bedava internet paketleri bulunur iken belirli paketler için özel olarak hazırlanan bedava internet kampanyaları da yer alıyor.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

  1. Android ve iOS kullanıcıları uygulama merkezlerini ziyaret edip Vodafone Self uygulamasını indirdiğinizde anında bedava internet kazanabilirsiniz.
  2. Vodafone yanımda uygulaması ile anında 2 GB internet kazanmak ister misiniz? Vodafone Yanımda uygulamasını indirip yükledikten sonra ” Haftalık Hediye İnternet ” bölümüne girerek paketi al demeniz yeterli.
  3. Vodafone’da şimdi yasal e-fatura dönemi başladı. Faturanızı kağıda basılı olarak değil e-fatura olarak almak isteyen kullanıcılar anında 1 GB internet kazanıyor. Bu kampanyada kazanacağınız bedava internet 15 gün boyun geçerlidir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen tüm Vodafone kullanıcıları EFATURA bosluk EPOSTA adreslerini yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek Elektronik posta olarak veya SMSFATURA yazıp 7000’e kısa mesaj ile göndererek SMS olarak faturalarını alıp kampanyadan faydalanabilirsiniz
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı