Kapat
twitter 2 - Twitter satışı iptal oldu
Haber 3 0

Twitter satışı iptal oldu

Geçtiğimiz günlerde Twitter’ın satılacağı ve Google tarafından alınacağı haberi gündeme bomba etkisi yaratmıştı. Ancak pek çok teklif gelmesi ve gelen tekliflerin geri çekilmesinden sonra Twitter’ın satılmasının bu durumda çok zor olacağı belirtilerek karardan vazgeçildi.

Twitter ortakları arasında gerçekleşen toplantı sonrasında Twitter’ın bu ortam içerisinde satılamayacağı kararına varıldı. Kısa süreli satış gündeminin ardından bir süre sessiz kalan Twitter yöneticileri sistemi geliştirmek ve daha aktif bir hale getirmek için yeni özellikler üzerine çalışacaklarını, satıştan vazgeçtiklerini belirtti.

twitter

Twitter’ın özellikle canlı yayın özelliğinin geliştirileceği yönünde bilgiler gelen haberler arasında yer alıyor. Dünya genelinde izlenecek canlı yayın programlarına imza atmaya hazırlanan Twitter’ın canlı yayın sistemi üzerinde ne tarz yenilikler yapacağı önümüzdeki günlerde belli olacak. Siyasetten, spora pek çok farklı konularda Twitter’ın yayın yapacağı belirtiliyor. Twitter’ın geliştireceği canlı yayın sisteminde özellikle maç yayınları ve seçim sonuçları gibi anlaşmaları da gerçekleştirerek sistemi daha da ileri götürecekleri gelen açıklamalar arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir