Turkcell bedava internet dağıtıyor

Mobil cihazların kullanımının artması operatörleri farklı kampanyalara sürüklüyor. Turkcell bedava internet 2016 kampanyaları ile akıllı telefon sahiplerinin en çok ihtiyaç duyduğu internet paketleri ile telefon kullanımını arttırmayı planlıyor.

Türkiye’nin en çok tercih edilen operatör firması olan Turkcell pek çok kampanya ile kullanıcılarına kolaylık sunuyor. Turkcell bedava internet kampanyaları da özellikle internet paketi yeterli olmayanların en çok aradıkları şey. Turkcell bedava internet kampanyası kapsamında ilk olarak dikkat çeken detay Google Play ile olan iş birliği. Google Play üzerinde yer alan Turkcell uygulamalarını indirdiğinizde bedava internet kazanabiliyorsunuz. Gece için ayrı, gündüz için ayrı ayrı düzenlenen bedava internet kampanyasından Turkcell kullanan tüm kişiler şartsız bir şekilde yararlanabiliyor.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası ile 2016’da Dikkat Çekmeye Devam Ediyor

2016 yılında bedava internet dağıtımı konusunda listenin ilk sırasında yer alan Turkcell özellikle 15 Temmuz darbe girişiminden sonra milyonlarca kullanıcısına kesintisiz haberleşe sağlayabilmeleri için otomatik internet paketleri yüklemişti. Bu hizmeti ile milyonlardan alkış alan ve takdir edilen Turkcell’de bedava internet kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Peki Turkcell’in diğer bedava internet kampanyaları neler? Hemen göz atalım.

BİP Messenger ile 1 GB İnternet Kazanın

Turkcell’in hızla büyüyen sohbet uygulaması BİP Messenger’ı kurup aktif ederek 1 GB internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey arkadaşlarınız ile 5 gün boyunca günde en az 10 mesaj gönderip almak. BİP Messenger uygulamasında Google Play veya AppStore’dan indirebilirsiniz.

Diğer Turkcell bedava internet kampanyalarını aktarmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı