TikTok Telefon Sektörüne Girdi!  

TikTok, uygulama ile yakaladığı başarısını mobil sektörde denemek istiyor. İşte ilk model.

Son dönemlerin en popüler uygulamalarından birisi olan TikTok, uygulama ile yakaladığı başarısını mobil sektörde denemek istiyor. İşte ilk model.

Çin’den tüm dünyaya yayılmayı başaran TikTok için ciddi bir atılım yapıldı. Ürün satışı yaparak mobil sektörde yer almak isteyen şirket, yeni telefon modeli ile birlikte ilk adımını attı.  ByteDance adlı şirket tarafından piyasaya sürülen TikTok uygulaması için aynı şirket tarafından geliştirilen mobil cihaz Jianguo Pro 3 olarak adlandırıldı.

TikTok Jianguo Pro 3 Ne Sunuyor?

İlk model olmasına karşın 3 olarak adlandırılan telefon ismiyle de sürpriz yarattı. Smartisian adındaki yerel bir üretici ile çalıştığı bilinen TikTok’un patent haklarını satın alarak özel bir anlaşma yaptığı duyuruldu. Telefonda ilk olarak dikkat çeken ise kuşkusuz telefonun TikTok’a entegre bir şekilde çalışması. TikTok’un sınırsız bir şekilde kullanılabildiği uygulama tüm filtreleri destekliyor.

TikTok Jianguo Pro 3 Kaç Para?

Şu anda telefon için 422 Dolar gibi bir etiket fiyatı belirlenmiş. Telefon ile dans etmek ve bu sırada video çekimi yaparak uygulamaya yüklemek adına kolaylaştırılmış ayarlar mevcut. Bu nedenle cihazın, kısa süre içerisinde popüler hale gelmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı