TFT Set 2 Ne Zaman Gelecek?

Merakla beklenen TFT Set 2 için heyecanlı bekleyiş başladı.

Team Fight Tactics adı ile League of Legends içerisinde yer alan yeni oyunda TFT Set 2 ne zaman gelecek? İşte konuyla ilgili detaylar.

Team Fight Tactics adı ile açılan yeni mod, League of Legends için yeni bir heyecan başlattı. Oyunda başlangıç aşaması ile bazı şampiyonlar yer alırken TFT Set 1 olarak bu şampiyonların kullanılacağı ifade edilmişti. Geçen sürede ise ikinci seri şampiyonların da oyuna ekleneceği ifade edildi. TFT Set 2 olarak adlandırılan bu şampiyonlar ilk olarak PBE’de denenmişti. Yeni şampiyonlar, yeni sınıflar ve yeni kökenleri oyuna ekleyecek olan bu güncelleme kuşkusuz heyecanı daha da arttıracak.

 TFT Set 2 Ne Zaman Gelecek?

TFT Set 2 ile ilgili değişiklikler için 6 Kasım işaret edilmiştir. Bu nedenle bugün gelecek yeni bir güncelleme ile birlikte oyunda yeniliklerin aktif hale gelmesi bekleniyor. Kuşkusuz bu yenilikler ile birlikte oyun içindeki dengeler de değişecek ve oyuncular, yeni stratejiler geliştirmek zorunda kalacak.

Üstelik yeni güncellemede sınıfın ya da kökenin üstüne tıkladığınızda bu sınıfa ait şampiyonları görmek ve savaş alanında hangi şampiyonlara sahip odluğunu da detaylı olarak görmek mümkün olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı