Kapat
tab s3 - Tablet alırken ihtiyaçlarınız çok önemli!
Haber 2 0

Tablet alırken ihtiyaçlarınız çok önemli!

Hangi özellikler olmalı?

Birçok Android tablette Wi-Fi ve Bluetooth, bazılarında da NFC bulunuyor. NFC faydalı olabilir ama çok da gerekli değil. Asıl gerekli olan şeyler tabletinizi televizyona bağlayabilmek ve bunun için HDMI olmasına dikkat edin. Ayrıca Google Chromecast de ilerleyen dönemlerde önem kazanabilir.

Bazı tabletlerde GPS yer alıyor ve bu da navigasyon açısından önemli bir özellik. Dolayısıyla satın almadan önce buna da bakabilirsiniz. Peki en iyi Android tablet modelleri hangileri?

Şu anda birinci sırada Samsung Galaxy Tab S3’i gösterirsek haksızlık etmiş olmayız. Android cihazlar arasında iPad Pro’ya rakip olabilen tek tablet ve tabii fiyatı da buna göre biraz tuzlu. Eğer fiyat konusunda çekinceliyseniz, Samsung Galaxy Tab S2 8 de son derece başarılı bir cihaz ve iPad Mini 4 muadili. Üstelik son derece ince, hafif ve kullanımı rahat. Tabii Google Pixel C’den bahsetmemek de olmaz. Doğrudan Google üretimi olan Pixel C, üst düzey bir tablet modeli. Eğer tablete fazla para vermek istemiyorsanız, tercih edebileceğiniz diğer alternatifler ise Huawei MediaPad M3, Amazon Fire, Xiaomi Mi Pad 2 ve Sony Xperia Z3 Tablet Compact olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir