Super Mario Run 804-7000 hatası ve çözümü

Bildiğiniz üzere Super Mario Run oyunu çıktığı ilk günden itibaren Android işletim sistemine gelmesi bekleniyordu.İOS platformunda yayınlandığında milyonlarca indirilme oranına ulaşmıştı.Geçtiğimiz haftalarda Androidi platformuna geleceğini duyurmuştuk.Google Playstore sayfasında Super Mario Run oyunu için ön kayıt talebi başlamıştı.23 Mart 2017 günü yayınlanan Super Mario Run oyunu hemen hayranları tarafından indirilmeye başlandı.Fakat indirenlerin birçoğu 804-7000 hatası ile karşılaşmaya başladı.

Bu hatayı çözmek için ise telefonunuzun saatini 1 saat geri almanız gerekmektedir.Bir saat geri aldıktan sonra sorun ortadan kalkacaktır.Super Mario Run sorunları hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Super Mario Run Android platformunda yaşadığını başka sorunlar varsa bizlere yazarak ortak bir şekilde çözümlerini bulmaya çalışalım.Bu sayede bir çok kişi bu sayfa sayesinde sorunlarını ortadan kaldıracaktır.

İlgili Makaleler

4 Yorum

    1. Birçok kişinin bu şekilde sorununun çözüldüğü yazmaktadır.Eğer siz farklı bir yöntem bulursanız lütfen bize bildirebilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı