Sony PlayStation 5 Görüntülendi! İşte Yeni Konsol!

Sony PlayStation 5 için ilk sızdırmalar yapıldı.

Sony, gelecek yıl piyasaya süreceği Sony Playstation 5 ile ilgili çalışmalarını sürdürürken yeni konsol ile ilgili ilk görüntüler paylaşıldı. İşte konu ile ilgili ilk detaylar.

Sony Playstation 4 modeli ile konsol yarışlarında ciddi bir avantaj elde ederken yeni çıkacak konsol ile ilgili beklentiler çok daha artmıştı. 2020 yılı itibariyle Sony Playstation 5 modelinin piyasaya çıkacağı ortaya çıkarılırken, yeni konsolda özellikle oyun kollarında çok ciddi değişikliklere gidileceği görüldü.

Sony PlayStation 5 Nasıl Olacak?

R2 ve L2gibi kontrolü oldukça zorlaştıran tuşlarda değişikliğe gidecek olan firma, çok daha adaptif ve kolay bir yapıyı tercih edecek. Paylaşılan fotoğraflarda PlayStation 5 ile ilgili tüm detaylar göz önüne çıkarıldı. Yeni kontrolcü ve kontrollerde yapılan değişiklikler ile Sony yeni oyun konsolunda çok daha üstün bir performans sunmayı hedefliyor. Bu bakımdan Playstation 5’in piyasaya sunulması ile birlikte konsol yarışında Sony rakibi Microsoft’a göre çok daha ciddi bir avantaja sahip olabilir. Yeni model ile ilgili en çok merak edilen detay fiyat olsa da bu konuda bir bilgi paylaşılmadı.

PlayStation 5 ile ilgili paylaşılan görüntüler ise şu şekilde;

sony ps 5 2 300x171 - Sony PlayStation 5 Görüntülendi! İşte Yeni Konsol!

sony ps 5 1 300x185 - Sony PlayStation 5 Görüntülendi! İşte Yeni Konsol!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı