Kapat
snapchat bitmoloji - Snapchat Hesabı Nasıl Silinir ?
Haber 2 0

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir ?

Snapchat uygulaması silmek Dns’den dolayı bazı problemler çıkarabiliyor. Bu nedenle ilk olarak vpn uygulaması indirmelisiniz.

Snapchat uugulamasını telefondan silecekseniz; Hotspot Shied Android; Hotspot Shied İOS, Hotspot Shied Windows Phone uygulamalarından birini indirebilirsiniz. Telefonunuza uygun uygulamayı indirdikten sonra snapchat hesabı silme linkine girin. support.snapchat.com/delete-account linkine tıklayın. Bu sayfada Username ile Your Password kısımlarına kullanıcı adınızla şifrenizi girin. Hesabınız bu işlem sonrasında silinecektir.

En ekonomik fiyatlar ile SadeceOn – snapchat hizmetleri alarak paylaşımlarınızdaki beğeni sayınızı kolayca arttırabilirsiniz. Dilerseniz hesabınıza takipçi alabilir, dilerseniz snapkod satın alabilir, dilerseniz de snaplerinizin izlenmesini arttırabilirsiniz. Güvenli ödeme sistemi ile içiniz rahat bir şekilde snapchat hesabınızın yükselmesini sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan en kaliteli snapchat hizmetleri sadece 10 liradan başlayan fiyatlarla SadeceOn’da!

Bilgisayar üstünden de Snapchat hesabını silmek mümkündür. Bu işlemi yapabilmek için ip numaranızı değiştirin.  Bir uygulama yükleyerek ip adresinizi değiştirebilirsiniz. www.snapchat.com linkine tıkladıktan sonra; Hotspot Shield programını indirin. Ardından aşağıdaki işlemleri yapın.

Sayfanın alt kısmında bulunan Sport linkine giriş yapın. Gelen sayfada sağ üst kısımda bulunan Sign In kısmına tıklayın. Bu kısımda kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin ardından Sign In deyin. Gelen sayfa üstünde Learning the Basics kısmına tıklayın.  Ardından account settings kısmına tıklayın. Gelen menüde alt kısımda bulunan Delete an account kısmını seçin. Daha sonra gelen sayfada  kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek Delete my Account kısmına tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir