Kapat
Snapchat 2 - Snapchat artık reklam yayınlayacak
Haber 5 0

Snapchat artık reklam yayınlayacak

Son dönemlerin popüler uygulaması olan ve kısa süre içerisinde ülkemizde de milyonlarca kişinin tercihi olan sosyal medya uygulaması Snapchat’de artık reklam yayınlanacak.

Dünya üzerinde her gün 100 milyondan fazla kişinin ziyaretçisi olduğu Snapchat uygulaması için yeni bir güncelleme ve bu güncelleme ile birlikte artık reklam özelliği de geliyor. En popüler sosyal medya uygulamaları arasında olan ve çok sevilen Snapchat uygulamasında bilindiği üzere reklam bulunmamakta idi. Ancak yeni alınan karar ile artık Snapchat’de reklam yayınlanmaya başlayacak.

Snapchat Yeni Güncelleme

snapchat

Snapchat’e çok değil bir kaç ay önce ara güncelleme ile getirilen otomatik snap izleme özelliği yapılacak olan geniş kapsamlı güncelleme ile kaldırılacak. Kullanıcılardan oldukça fazla olumsuz tepki alan bu özellik artık Snapchat’de olmayacak.

Pek çok farklı özellik ile yayın hayatına devam eden Snapchat uygulaması gücüne güç katmak için artık reklam almaya başlayacak. Snapchat’de eğer bir snap izleme listeniz bulunmuyor ve siz karışık bir şekilde Snap izliyorsanız her izlediğiniz snapin ardından bir reklam göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir