Sessizce Samsung Galaxy M20 özellikleri tanıtıldı

Samsung orta segment kullanıcıları için yeni bir model tanıttı. Aslında iki model tanıttı diyebiliriz. Uygun fiyata akıllı telefon almayı planlayanların için oldukça başarılı bir teknik özelliklerinin olduğunu söyleyebiliriz. Fakat Samsung Galaxy M20 modeli Türkiye’ye gelip gelmeyeceği konusunda herhangi bir net bilgi bulunmamaktadır.

Galaxy M20 teknik özelliklerine baktığımızda ise 6.3 inçlik oldukça büyük PLS TFT ekran olduğunu görüyoruz. Ekran büyük olduğu için ve çentikli ekran tasarımı ile 83.62 gibi oldukça iyi bir ekran/gövde oranı bulunmaktadır. Bu kadar büyük bir ekranı olan telefonu ise 5000 mAh’lık hızlı şarj destekli batarya destek vermektedir. Performansa baktığımızda ise 1.8 Ghz hızında çalışan 8 çekirdekli Samsung Exynos 7 serisi chipset yer almaktadır. 3 GB RAM ile oldukça akıcı bir kullanım hedeflemektedir. 4 GB RAM’li olan modelide üretilecektir. Galaxy M20 kamera özelliklerine geçtiğimizde ise 13 MP çözünürlüğünde arka ana kamerası ve 5 MP çözünürlüğünde ikinci arka kamerası yer almaktadır.

Selfie kamerası ise 8 MP’dir. Galaxy M20 modeli eşdeğer telefonlara göre farklı olarak radyo özelliğini barındırmasıdır. PĞarmak izi okuyucusu ve 4.5G desteği ile Galaxy M20 modeli Türkiye pazarına uygun fiyat ile geldiği takdirde oldukça rağbet görecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı