Kapat
note 7 1 - Samsung'dan Note 7'leri kullanmayın uyarısı
Haber 4 0

Samsung’dan Note 7’leri kullanmayın uyarısı

Note 7 ile birlikte büyük bir hayal kırıklığına uğrayan ve hisselerinde inanılmaz düşüşler yaşayan Samsung radikal bir karara imza atarak müşterilerine Note 7 kullanmamalarını belirtti.

Samsung Galaxy Note 7 cihazında meydana gelen patlama sorunları bir türlü bitmedi. Note 7 cihazlarını satan ve daha sonra patlamaların meydana gelmesi ile birlikte geri toplayan Samsung markası yeni cihazları tekrar müşterilerine ulaştırmıştı. Ancak yenilenen Samsung Galaxy Note 7 cihazlarında da patlamaların meydana gelmesi bardağı taşıran son damla oldu. Kullanıcılarını mağdur eden firma geçtiğimiz günlerde Radikal bir karar ile Galaxy Note 7’nin üretimini durdurma kararı almıştı.

note-7-2

Üretimini durduktan sonra bugün yeni bir açıklama yayınlayan Samsung tüm dünyadaki operatörler ile iletişime geçerek müşterilerine Galaxy Note 7 satmamalarını belirtti. Aynı açıklamada kullanıcıların can güvenliği için ( kulak bölgesinde meydana gelebilecek patlamaların ölüm ile sonuçlanabilmesi ) kullanmaları ve kapalı bir şekilde Samsung merkezlerine getirmeleri gerektiğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir