Samsung’dan Note 7’leri kullanmayın uyarısı

Note 7 ile birlikte büyük bir hayal kırıklığına uğrayan ve hisselerinde inanılmaz düşüşler yaşayan Samsung radikal bir karara imza atarak müşterilerine Note 7 kullanmamalarını belirtti.

Samsung Galaxy Note 7 cihazında meydana gelen patlama sorunları bir türlü bitmedi. Note 7 cihazlarını satan ve daha sonra patlamaların meydana gelmesi ile birlikte geri toplayan Samsung markası yeni cihazları tekrar müşterilerine ulaştırmıştı. Ancak yenilenen Samsung Galaxy Note 7 cihazlarında da patlamaların meydana gelmesi bardağı taşıran son damla oldu. Kullanıcılarını mağdur eden firma geçtiğimiz günlerde Radikal bir karar ile Galaxy Note 7’nin üretimini durdurma kararı almıştı.

Üretimini durduktan sonra bugün yeni bir açıklama yayınlayan Samsung tüm dünyadaki operatörler ile iletişime geçerek müşterilerine Galaxy Note 7 satmamalarını belirtti. Aynı açıklamada kullanıcıların can güvenliği için ( kulak bölgesinde meydana gelebilecek patlamaların ölüm ile sonuçlanabilmesi ) kullanmaları ve kapalı bir şekilde Samsung merkezlerine getirmeleri gerektiğini belirtti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı