Samsung Gear S3 muhteşem özellikleri ile tanıtıldı

Samsung’un analog görünümlü yeni akıllı saati Türkiye pazarında satışa sunuldu. İşte Samsung Gear S3’ün özellikleri ve fiyatı:

Analog saatlerden ve saat yapımcılarından esinlenerek üretilen Gear S3 teknoloji ile klasiği bir arada kullanıcılara sunuyor.

Samsung Gear S3 iki dikkat çekici modelle farklı yaşam tarzlarına sahip kulanıcılara hitap etmeye çalışıyor. Gear S3 Frontier maceracı ruha sahip kullanıcıları cezbetmeye çalışırken tasarım ve fonksiyonun bir arada bulunduruyor. Aynı zamanda dayanıklı bir yapıya sahip olduğu dış görünüşünden bile belli. Gear S3 Classic ise unutulmaz saatlerin tasarımına benzerliğiyle ön plana çıkıyor, minimalist ve zarif hatlarıyla dikkat çekiyor.

Analog saatlerden esinlenilerek üretilen Samsung Gear S3 saatler barındırdıkları geniş ekrana sayesinde diğer akıllı saatlerden bir adım öne çıkıyor. Aynı zamanda kullanıcılara sunduğu arayüzler ve çeşitli kayış seçenekleriyle her kullanıcının zevkine hitap etmeyi amaçlıyor.

(AOD) Her Zaman Açık Ekran özelliğine sahip ekranında tam 16 milyon renk barındırıyor. Ayrıca kullanıcılar önceden belirlenmiş saat arayüzlerini kullanabilirken yine kendi zevklerine uygun arayüzleri de yaratma özgürlüğüne sahipler.

Kayış boyutu standart olduğu için oldukça geniş bir yelpazeden kayış seçeneğini kendisiyle ve kullanıcılarıyla buluşturabiliyor. Dikkat çeken önemli bir özelliği ise tek şarj ile 3-4 gün süreyle kullanılabilir olması.

Yerel uygulamalarla uyumlu çalışan Samsung Gear S3 Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen GoProShutter ve Maestro uygulamalarıyla da uyumlu. Bu uyumluluklar Gear S3’ü diğer akıllı saatlerden 1 adım daha öne çıkarıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı