Samsung Galaxy Tab S3 İncelemesi

İlk olarak MWC 2017 fuarında tanıtılan ve çıkış tarihi de yaklaşan Samsung Galaxy Tab S3, HDR ekranıyla, bu özelliği dünyada taşıyan ilk tablet olma özelliğini taşıyor. Her ne kadar tabletlerin devrinin kapandığı düşünülse de, Apple’ın iPad serisi ve Samsung’un Galaxy Tab serisi, bu akımı devam ettirecek gibi gözüküyor.

Şu anda piyasada bulunan en iyi tablet seçeneği olarak göze çarpan Samsung Galaxy Tab S3, iki farklı modelle satışa çıkacak ve arada ufak bir fiyat farkı bulunacak. İlk modelde sadece Wi-Fi bağlantı seçeneği bulunurken, ikinci modelde Wi-Fi’nin yanı sıra hücresel bağlantı seçeneği de yer alacak. Ayrıca hatırlarsanız Apple iPad’de bulunan Apple Pencil ayrı olarak satılıyordu fakat Samsung Galaxy Tab S3’teki S Pen için böyle bir durum söz konusu değil. Üstelik Samsung’un S Pen’i için yeniden şarj etme derdine de düşmeyeceksiniz.

Şık bir cam-metal karışımı gövde tasarımından oluşan Samsung Galaxy Tab S3, önceki serinin plastik yapısına göre daha konforlu. Malzeme kalitesi dışında tasarım olarak Galaxy Tab S2 gibi olan yeni tablet, 237.3 x 169 x 6mm ölçülerinde ve 429g ağırlığında. Tab S2’de ise bu incelik 5.6mm’di ve ağırlık da 389g’di. Yine de arada ciddi fark olduğunu söyleyemeyiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı