Samsung Galaxy S8 özellik ve fiyat açıklaması yapıldı

2017 yılında sektörün en güçlü akıllı telefonu olacağı belirtilen Samsung Galaxy S8’in özellikleri ve fiyatı açıklandı. Samsung yetkilileri tarafından özellikleri kısmen açıklanan ve Avrupa satış fiyatı belirtilen Galaxy S8’in tüm detayları haberimizde.

2016 yılının Mart ayında çıkan Galaxy S7 ve S7 ile Android işletim sistemine sahip olan cihazlar arasında çıtayı bir tık yükselten Samsung 2017 yılında da iddiasını sürdürmeye devam edecek. Beklentileri karşılayacak özelliklere sahip bir akıllı telefon ile 2017 yılına giriş yapmak isteyen Samsung yetkilileri bu konuda Galaxy S8’e oldukça güveniyor.

Samsung Galaxy S8’in temel özellikleri ve fiyatı Samsung tarafından açıklanır iken özellikle kullanılacak olan işlemcinin farkını cihazda görebileceğiz. Galaxy S8 özellikle ince ve şık görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekecek iken aynı zamanda Qualcomm’s Snapdragon 830 yonga seti ile hazırlanacak ilk cihaz olacak. İşlemci farkı ve kalitesi ile üst düzey bir performans sunacak olan Samsung Galaxy S8’in ödenecek tutarın hakkını verecek.

Samsung Galaxy S8 modelinin Avrupa’daki satış fiyatı ise 599 Euro olarak belirlenmiş durumda. Türkiye’de Samsung Galaxy S8’in fiyatının ne kadar olacağı henüz bilinmez iken çıkış tarihi olarak da Şubat veya Mart ayları bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı