Samsung Galaxy On Nxt Resmi Olarak Tanıtıldı

Güney Kore teknoloji firması Samsung, Hindistan’a özel bir akıllı telefon üreterek tanıtımını da resmi olarak gerçekleştirdi. Galaxy On Nxt adı verilen model, tamamıyla metalik bir tasarımdan oluşurken şık bir görünümle ortaya çıkarılmış.

Orta segment akıllı telefon piyasasında önemli bir yere gelmesi beklenen cihazın en büyük handikapı sadece Hindistan merkezli olarak satılacak olması. Firma, özellikle tasarımsal yönüyle bu modeline oldukça fazla güveniyor.

İşte Galaxy On Nxt Özellikleri

Full HD 5.5inç boyutunda ekranı ile kullanıcılara sunulan cihaz 3GB RAM ve 32GB microSD kart ile 256GB‘a kadar arttırılabilen depolama alanına sahip. Parmak izi sensörünün de yer aldığı modelde 13MP arka ve 8MP ön selfie kamerası mevcut. Özellikle selfie kamerası değişik teknolojilerle birlikte oldukça kaliteli görüntüleri kullanıcıya sağlayabiliyor.

Ekonomik olarak ultra veri tasarrufu ile internet kotasına yarı yarıya etki eden cihaz tüm özellikleri ile özellikle satışa girdiği Hindistan’da pazarın bir kısmını eline alabilecek gibi görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı