Samsung Galaxy Note 9 alamayanlara inat işkence yapıyorlar sanki

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli olan Galaxy Note 9 tanıtıldıktan sonra ön sipariş alımları başladı. 6500 TL ile 7500 TL olmak üzere iki farklı fiyatta ön siparişe çıkan bu amiral gemisine birçok kişi sahip olamadan Galaxy Note 9 dayanıklılık testleri her geçen gün artmaya devam ediyor.

Galaxy Note 9’u alanlar birbirinden etkileyici testleri ile telefonun ne kadar dayanıklı olduğunu gösterirken bu telefona sahip olamayanlarda tepkilerini gösteriyor. YouTube’da yayınlanan Galaxy Note 9 dayanıklılık videolarında yapılan yorumlarda bu telefonu kırıp dökmek yerine imkanı olmayanlara gönderin mesajların oldukça fazla olduğunu görüyoruz. Tabi bu yorumları dikkate alan yok. YouTube’da bir kanalda yayınlanan Galaxy Note 9 telefonuna ilk olara kekranına işkence yapılıyor. Falçata ve tornavidalar ile güzel bir işkence yapılıyor. Daha sonra vurmalı dökmeli testler ile adeta bu telefonu alamayacaklara inat her türlü test yapılıyor.

Zaten bu tarz videolar hemen hemen her telefona yapılıyor. Markalarında büyük teknoloji sitelerine gönderip teste sokmak istedikleri de olmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı