Samsung Galaxy Note 10 İçin Çok Net Sızıntılar Var!

Samsung Galaxy Note serisinin yeni üyesi olarak karşımıza çıkacak Note 10 için belirsizlik devam ediyor. Özellikle Galaxy Fold için ön siparişlerin ertelenmesiyle beraber Note serisi için de mevcut bir erteleme olacak mı sorusu akıllara geliyor. Şu sıralar Samsung Galaxy Note10 lansmanı için tahmini bir süreç dahi yok. Baktığımız zaman daha önceki serilerde yılın pek çok döneminde duyuruların yapıldığını görebiliyoruz. Yinede mevcut ekran sorunları ve Fold hamlesinin ardından Samsung Galaxy Note10 tanıtımı için kış ayı daha makul gibi duruyor.

Şimdiye kadar net olarak tabir edilecek kadar keskin pek çok sızıntı söz konusu oldu. Doğal olarak Samsung Galaxy Note 10 özellikleri arasında şimdiden birkaç farklı kalibrasyonarasında kalınmış durumda.

Örneğin 5G özelliği olacak mı sorusuna kesinlikle diğer segment olan S10 gibi olacaktır cevabını verebiliriz. Fakat hareket eden bir kameraya sahip olup olmayacağı bilinmezliğini koruyor. Burada yalnızca sükse yapan ve netlik kazanma ihtimali bulunan Note 10 sızıntılarını derleyeceğiz.

Samsung Galaxy Note 10 İçin 3,5 mm JackGirişi Olmayacak

Birçok telefon üreticisi bu hamleyi bir gün yapacaktır. Type C soketiyle kulaklık girişi sorununun çözümü aynı zamanda kablosuz kulaklıklara olan ilgiyi de arttırıyor.

Note 10 Ekranı Daha da Büyüyecek

Burada genel bir ivme ile her yeni modelde biraz daha büyüyen bir ekran gözlemleyebiliyoruz. Note 9 için 6,4” olan ekranın Note 10 için 6,6” olarak tasarlandığından söz ediliyor. Bu bağlamda da kalemle kullanımı çok daha kolaylaşacak.

Bataryası Tatmin Edici Olacak

Burada aslında gövde ve boy oranında da yaşanan sızıntılar etkin bir rol oynuyor. Tıpkı Galaxy S10 gibi çığır açıcı bir oranla 19:9 ile karşımıza çıkacak. Haliyle Note 9 için 4.000 mAh batarya olduğu için 4.300 mAh ile 4.400 mAh arasında bir değerden söz ediliyor.

Farklı Note 10 Alternatifleri

Galaxy S10 için çıkan S10 Plus ve S10 E ile beraber ekran boyutu, 5G gibi özelliklerle farklılık gösterecek iki farklı Note 10 modeli piyasaya sürülebilir.

Quad Kamera

Mantıken en büyük rakibi Huawei tarafından Quad yani dörtlü kamera sisteminin oturtulması büyük bir koza dönüşüyor. Samsung GalaxyNote 10 için dörtlü kamera son derece mümkün gibi duruyor. En azından sızıntılar arasında en net olan ve sürpriz sayılmayacak ayrıntının bu olduğunu söyleyebiliriz.

Bunların haricinde belki de yüzlerce SamsungGalaxy Note 10 sızıntısı yer alıyor. Burada net olarak aktardıklarımızın hem kaynak olarak hem de beklenenleri karşılayacak standartta olmasından dolayı yer aldıklarını vurgulayalım. Halen daha lansman, satış ve fiyat noktasında bir bilgiye erişilmemesi ise kullanıcıların merak duygusunu daha da kamçılıyor.  

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı