Samsung Galaxy A6 Plus ekran görüntüsü alma ve teknik özellikleri

Samsung’un yeni modeli Samsung Galaxy A6+ Plus resmi olarak tanıtıldı. Bu modelin Türkiye’ye ne zaman geleceğine dair herhangi bir net bilgi bulunmuyor fakat biz bazı özelliklerinden bahsetmek istiyoruz.

Samsung Galaxy A6+ Plus modeli 6.0 inçlik dev bir ekrana sahiptir. Samsung, akıllı telefonlarındaki AMOLED ekranı bu modelde de görüyoruz. 411 PPİ piksel yoğunluğundaki bu ekran yüzde 75.34’dür. 3500 mAh’lık bir batarya telefonu destekliyor. Samsung Galaxy A6+ Plus kamerası kaç megapiksel diye soruyorsanız 16 megapiksellik bir arka ve 5 megapiksellik ikinci bir arka kamera yer almaktadır. Selife kamerası ise 24 Megapiksel olması ayrı bir heyecan katmaktadır. Artık günümüzde selfie çekmek adet oldu. Bu modelde ön kamera için LED Flaş özelliği ile karanlık ortamlarda güzel çekimler yakalayabilirsiniz.

Kamerası kadar performansıda iyi olan bu modelde 1.8 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 450 yonga seti bulunmaktadır. 3 GB RAM ile kaliteli bir performans yakalayabilirsiniz. Hafıza olarak ise 32 GB’lık dahili depolama hafızası bulunmaktadır. Eğer bu bana yetmez derseniz ekstra takabileceğiniz microSD hafıza kartı ile kapasitesini artırabilrsiniz.

4.5G ve parmak izi okuyucusu olan modelin fiyatı konusunda da herhangi bir net bilgi bulunmamaktadır. Gelişmeler oldukça bu konu üzerinden bilgilendireceğiz.

GALAXY A6 PLUS EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALMA

Samsung Galaxy A6 Plus ekran görüntüsü almak için hemen hemen her telefonda olduğu gibi bu telefonda da ses kısma ile güç tuşuna basılı tutmanız yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı