Kapat
Samsung C24FG70 - Samsung C24FG70
Haber 4 0

Samsung C24FG70

Kavisli oyuncu mönitörü olan, Samsung C24FG70 Quantum Dot teknolojisini içerisin de barındırıyor. Kendini oyun dünyasına kaptıranlar için üretilmiş olan C24FG70, daha kapsayıcı bir deneyim sunuyor.

1920*1080 full hd çöznürülüğe sahip monitör, 24 inçlik boyutu ile oldukça büyük ve kullanışlı bir seviye de, Donanım özelliklerinin yanı sıra tasarım açısından da oldukça dikkat çeken C24FG70 kavisli ekrana sahip olmasıyla birlikte kısalan ve yükselen bir bacağa sahip. 180 derecelik dönüşü ile oturma pozisyonunuza göre ayarlanan ekran, 1800r yarı çapında, 2 açılı eğimi ile kullanıcı deneyimini oldukç arttıran C24FG70, kavisli ekran piyasasında oldukça başarılı ve güçlü bir yapıya sahip, sola doğru döndürerek dikey konumlandırabileceğimiz monitör çok amaçlı bir kullanıma sahip.

Ergonomik açıdan oldukça rahat olan monitör, arka kısmında bulunan kablo toplayıcı özelliği ile oldukça başarılı ve kullanışlı bir deneyim sunuyor. Kutu içerisinde duvara monte için eklenen parçalar ile zengin bir kutu içeriğine sahip olan C24FG70, üst ve yan kısımda 11mm’bir çerçeveye sahip bu sayede monitörün yanına bir monitör daha ekleyerek kullanım deneyimini ve performansımızı iki kat daha arttırabiliriz.

Tek tuş ile açma kapama ve diğer ayarları düzenlemek için joyistik tasarımına sahip olan tuş oldukça rahat ve ergonomik bir kullanım sağlıyor. Monitörün alt kısmına ek olarak ortam aydınlatma ve altındaki standı aydınlatması için ekstra, led döşenmiş bu sayede ortam aydınlatması monitör tarafından rahat bir şekilde sağlanıyor. Kavisli ekran piyasasına çıkartılan C24FG70 oldukça performanslı ve donanımlı bir ekran olarak satışa sunulmuş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir