Samsung A80 İçin Yeni Special Edition Modelin İsmi BlackPink Oldu

Samsung gibi teknoloji devlerinin bazı modelleri için özel olarak tasarladığı Special Editiontelefon modelleri bulunuyor. Kullanıcılara özel olma hissini tattıran bu modellerin aynı zamanda sınırlı sayıda satılması büyük bir koza dönüşüyor. Herkesin elinde görmenin mümkün olmayacağı bir ayrıcalığa kavuşmak mümkün hale geliyor.

Hatırlayacağınız üzere Huawei Mate 20 Porsche Edition son derece ilgi gören bir model olmuştu. Fiyatıyla çok uç noktalara dayanmasına rağmen şıklığı, estetik duruşu ve performansıyla göz doldurmayı başarmıştı. Şimdi ise SamsungA80 BlackPink ile aynı şeyi başarmak istiyor. Pembe ve siyah renklerin hakim olduğu yeni tasarımın dikkat çeken bir renk kombinasyonu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Samsung A80 Special Edition modeli için arka kısmı tamamıyla siyah ve cam yapmayı tercih etmiş. Arkasında blackpink logosu ise özel olarak tasarlanarak işlenmiş. Arka kapağa baktığınız zaman logo ve kamera gibi detayların kenar köşeleri haricinde hiçbir noktada pembe göremiyorsunuz. Bu ciddi bir görüntüyü estetik açıdan ortaya koymayı başarmış.

Ön kısma odaklandığımızda ise full ekran ve çentiksiz bir model olduğunu görebiliyoruz. Doğrudan pembe renklerin doygun olduğu bir temayla sunulmasının dışında aksesuar açısından da zengin bir altyapıyla satışa sunulacak. Örneğin yine pembe ve siyah tonlarında 15W hızlı şarj desteğine sahip bir dock satın alabiliyorsunuz. Popülerleşmeye başlayan Galaxy Buds kablosuz kulaklıklarda da hem detay hem de kutu yapısı olarak pembe ve siyahın hakim olduğunu göreceksiniz.

Ayrıca lansman için yapılan duyurularla beraber paylaşılan görsellerde pembe bir kordona sahip olan Samsung Watch gözden kaçmadı. Yani Samsung Galaxy A80 Blackpink Special Editionmodeli ile beraber akıllı saatinizi de kombine edebileceğiniz bir tasarım sunulabilir.

Herkesin aklında fiyat aralığı olmasına rağmen bu konuyla ilgili net detaylar paylaşılmadı. Yinede sınırlı sayıda üretilecek olan Galaxy A80 Special Edition Blackpink ön sipariş süreci ilk olarak Güney Kore ile başlayacak. Ardından ise Avrupa ve Amerika için siparişlerin açılıp açılmayacağı merakla bekleniyor. Özellikle bayan kullanıcılar için önemli bir arz talep dengesinin oluşabileceğini düşünüyoruz. Fakat bazı kaynaklara göre yalnızca Kore pazarında piyasaya sürülebileceği yönünde spekülasyonlargörmek mümkün.  

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı