S Sport Plus kaçıncı kanalda?

Boks tutkunları sabırsızlıkla Khabıb-McGregor maçını beklemektedir. Bu maç için uzun zamandır internette çok haber yapıldı. Bu maçı izlemek isteyenler televizyonda hangi kanalda izleyebilirim diye araştırma içine girdi.

KHABIB-McGREGOR boks maçı sadece S Sport Plus kanalından canlı olarak yayınlanacaktır. Bu maç 7 Ekim 2018 günü izlenecektir.

Bu derby maçı izlemek isteyenler için malesef kötü bir haberimiz bulunmaktadır. S Sport Plus kanalı şu an için sadece internet üzerinden canlı olarak yayın yapmaktadır. Tabi bedava olarak izleyemezsiniz. Mecburen aylık yada yıllık ücret ödemeniz gerekmektedir.

S SPort Plus kanalı Premier Ligi, Almanya Bundesliga ligi, NBA, Formula-1, UFC, Moto GP ve ATP Tenis maçları gibi birçok spor etkinliği bulunmaktadır.

S Sport Plus kanalı ilerleyen zamanlarda televizyon platformlarına gelebilir fakat şu an için sadece internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz. Abone olduktan sonra isterseniz akıllı telefonunuzdan isterseniz bilgisayarınızdan canlı olarak izleyebilirsiniz. Eğer spor etkinliğini yayın saatini kaçırırsanız S Sport Plus size bir kolaylık sağlamaktadır. Geçmiş yayın etkinliklerini de rahatlıkla izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı