Reeder P10SE yorumları nasıl? Alınır mı

Reeder P10SE modeli tanıtıldıktan sonra telefon almayı düşünenler bu modeli internette araştırmaktadır.1000 TL altında alınabilecek telefonlar arasında yer alan Reeder P10SE modelinden biraz bahsetmek istiyoruz.Çünkü internette bu model hakkında çok fazla bir yorum bulunmamaktadır.

Bu model ilk olarak fiyatı ile dikkat çekiyor. 899 TL’lik fiyatı telefon almayı planlayanları cezbetmektedir.5 inçlik IPS LCD ekranı bulunmaktadır.Batarya kapasitesine baktığımızda ise 2400 mAh’lık bir batarya görüyoruz.Kamera çözünürlüğü ise 13 megapiksellik arka kamera ve 5 megapiksellik bir ön kamera bulunmaktadır. 1.3 GHZ 4 çekirdekli işlemcisi ile fark yaratıyor.Ayrıca 3 GB RAM ile çok hızlı akıcı bir kullanım sunmaktadır.16 GB’lık hafızasının yanı sıra microSD hafıza kartıda takarak kapasiteyi artırabilirsiniz.4.5G’yi desteklemesi ile ön plana çıkan Reeder P10SE modelini kesinlikle incelemeniz gerekmektedir.

Yorum olarak Reeder P10SE modeli fiyatına göre gayet başarılı bir telefondur.Akıllı telefonu çok fazla aktif kullanmayan, 4.5G olsun,kamerası iyi olsun,yavaş çalışmasın bana yeterli diyorsanız alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı