Razer Phone 2 Türkiye satış fiyatı beklenenden daha uygun olabilir

Mobil oyunlar konusunda başarılı performans sağlayan Razer, yeni modeli Phone 2 resmi olarak tanıttı. Başarılı performansı ve tasarımı ile oyun tutkunlarının dikkatini çeken bu modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceğini merak etmektedir.

Bildiğiniz üzere Razer akıllı telefon markası ülkemizde bayisi bulunmamaktadır. Haliyle garantili satış yapan olmadığı için mecburen e-ticaret sitelerinden alış olmaktadır. Tabi E-Ticaret sitelerinden yapılan satışların garantisi olmadığı için bu telfeonu almak isteyenlerin kafası karışmaktadır.

Razer Phone 2 modeli Türkiye’ye resmi olarak gelmeyecek. Yine bir önceki modelde olduğu gibi sadece E-Ticaret sitelerinde yurtdışından getirelen pasaport kaydını yapıp satışa çıkaracaktır. Razer Phone 2 modeli yurtdışında 799 TL’den satılacaktır. Razer Phone 2 modeli ülkemizde kaç TL’den satılacağına dair herhangi bir bilgi yok maalesef. Şu an Razer’ın ilk modeli bile 3999 TL’den satılıyor. Son zamanlarda dolar fiyatlarındaki düşüşten dolayı uygun fiyatlı gelebileceğini düşünüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı