PUBG Mobile Yeni Güncellemesi Geldi!

Merakla beklenen PUBG Mobile yeni güncellemesi neler getirdi?

Mobil oyun alanında yeni bir dönem başlatan PUBG Mobile yeni güncellemesi ile oyun içi dinamiklerini değiştirdi. İşte yenilikler.

Büyük bir akım yaratarak milyonlarca oyuncu sayısına ulaşmayı başaran PUBG Mobile güncellemeler ile oyundaki dengeyi korumaya çalışıyor. Oyuna yeni eklenen silahlar ve araçlar ile birlikte heyecanın devam ettiği oyun, yeni güncelleme sonrasında 0.15.0 sürümüne yükseltildi.

PUBG Mobile Yeni Güncellemesi Neler İçeriyor?

Yeni güncelleme ile birlikte oyunda ilk dikkat çeken yeniliklerden birisi Survive Till Dawn modunda yapılan güncelleme. Diğer oyun içi yenilikler ise şöyle;

  • UAZ yerine oyuna BRDM-2 adlı zırhlı araç eklendi. Araç hem suda hem de karada hareket edebildiği gibi lastiklerinin mermi işlememesi de büyük bir avantaj sağlıyor.
  • Oyunda tırmanmak adına çıkıntılar artık aktif hale getirildi. Böylece zorlu yamaçlara oyuncular kolayca çıkabilecek.
  • Oyunda artık benzin bidonlarını uzaktan ateş açarak patlatabilecek.
  • Oyunda düşman grubu sistemi ekleniyor. Bu yeni sistem ile birlikte düşmanların öldürülmesi daha büyük ödüller alınmasını sağlayacak.
  • Zombi modu tamamen ele alınarak değiştirildi. Cadılar Bayramı nedeniyle oyunda bir süre bu mod aktif olacak.
  • Yeni güncellemenin en önemli artılarından bir diğeri ise oyun içi tamir ve iyileştirme paketleri. Kişiler araçlarını artık daha hızlı ve kolay bir şekilde tamir edebilecek.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı