PUBG Mobile hile önlemi geldi!  

PUBG Mobile hile yapanlara yönelik yeni bir sistem geliştirildi.

PUBG Mobile hile yapan sayısı giderek arttığı için konuyla ilgili yeni önlemlerin getirileceği duyuruldu. İşte konuyla ilgili detaylar.

Tanıtım sonrasında kısa süre içerisinde dünya genelinde bir akım yaratan PUBG Mobile, hile yapanlar nedeniyle çoğu kişi tarafından eleştiriliyor. Yaşanan bu durumu önlemek adına ise yapımcı tarafından hile yapanlara yönelik yeni önlemlerin getirildiği duyuruldu. Adil bir oyun deneyimi yaşanması adına yapıldığı belirtilen bu yeni sistem, gerçek zamanlı algılama teknolojisini kullanıyor.

PUBG Mobile Hile Yapan Şüpheli Yazılımlar Tespit Edilecek

PUBG Mobile hile yapmak adına kullanılan programlar, anlık sistem ile takip edilecek ve engellenecek. Üstelik alınan bilgiler, ortak bir veri tabanında saklanarak hile yapılan uygulamalar kontrol altına alınacak. Böylece kara listedeki uygulamaları çalıştıran tüm oyuncular için sistem tarafından engelleme getirilecek.

PUBG Mobile Haritası Değişiyor!

PUBG Mobile 0.16.0 güncellemesi ile ilgili birlikte yaşanacak bu değişikliklerde bir de harita sürprizi bulunuyor. Erangel 2.0 haritasının ekleneceği oyun, böylece oyun deneyimini ve heyecanını da arttıracak. Tüm kullanıcılara kademeli bir şekilde sunulacak olan güncelleme için uygulama marketlerin kontrol edilmesi yeterli.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı