Oyun tutkunları koşun: Hitman oyunu bedava

Hitman oyunu ilk olarak 2016 yılında piyasaya çıkmıştı. Hatta çıktığı ilk zamanlar belli bir kısım tarafından oldukça tepki görmüştü. Hitam artık oyun tutkunlarına parça parça ücretsiz vermeye devam ediyor.

2018 yılının Mart ayında iki bölümü ücretsiz olarak verilen Hitman, bu seferde 3.bölümü olan Episode 3 Marrakesh’i ücretsiz olan oyuncularına sundu.

Normal şartlarda bu oyunun fiyatı ne kadar diye merak eden ziyaretçilerimiz olacaktır. Bu ücretsiz olarak dağıtılan Hitman oyunu normalde 13 TL’ye satılmaktadır. Birçok kişi bu haberi duyduktan sonra hemen ücretsiz olarak indirmeye başladı. Tabi daha önce bunu 13 TL’ye satın alanlarda üzülüyor. Boşu boşuna para verdiklerini normal olarak düşünmektedirler.

Steam’de zaman zaman paralı dağıtılan oyunlar ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Fakat dağıtılan bu oyunların satış fiyatları genellikle 15 TL’yi geçmemektedir. Ayrıca yıllanmış oyunlarda ücretsiz olarak bazen dağıtılmaktadır. Tabi bu oyunlara olan taleplere göre değişmektedir. Örnek vermek gerekirse GTA 5 oyunu çıkalı yıllar olmasına rağmen hiçbir zaman bedavaya indiremezsiniz. Çok popüler olduğu için anca ufak tefek indirimleri yakalayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı