Kapat
Nintendo NX - Nintendo NX gün yüzüne çıkıyor
Haber 2 0

Nintendo NX gün yüzüne çıkıyor

Nintendo firması uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni nesil oyun konsolu olan Nintendo NX ile ilgili çok fazla bilgi vermeyi tercih etmemişti. Nintendo NX ile ilgili bu kararından vazgeçen firma yetkilileri ürünü tanıtacaklarını ve ürünün tanıtımını içeren bir fragmanı 20 Ekim 2016 tarihinde Türkiye saati ile 19:00’da yayınlayacaklarını duyurdu.

Nintendo NX ile ilgili merak edilen tüm soruların yanıtlarını bulabileceğiniz fragram özellikle oyun tutkunları tarafından merakla bekleniyor. Cihazın ne zaman çıkacağına dair herhangi bir bilgi henüz yayınlamaz iken fragmanda cihazın çıkış tarihi ile ilgili de bilgilerin yer alması bekleniyor. Nintendo firması tarafından yapılan açıklamada yayınlanacak olan fragman için ” Platforma dair bilgilerin paylaşacağı bir ön duyuru ” açıklaması yapıldı.

Nintendo NX Ne Zaman Satışa Çıkacak

Yeni nesil oyun konsolu olarak lanse edilen Nintendo NX’in ne zaman satışa çıkacağı ise bilinmiyor. 2017 yılının ilk çeyreğinde çıkması ise muhtemel bir tarih olarak teknoloji uzmanları tarafından aktarılıyor.

Nintendo NX Fiyatı Ne Kadar

Nintendo NX ile ilgili henüz bir fiyat açıklaması ile gelmedi. Önümüzdeki günlerde firmanın Nintendo NX fiyatı ile ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir