Trend

Netflix Dizi Önerileri

Son yıllarda oldukça popülerlik kazanan internet üzerinden dizi yayıncılığında önemli platformlardan birisi de Netflix şirketidir. Netflix, birbirinden güzel ve kaliteli dizi içerikleri ile izleyicileri sürekli yeni yapımlarla karşılıyor. Bu yazı içerisinde de beğenebileceğinizi düşündüğümüz bazı dizileri Suç-Gerilim ve Dram–Komedi alt başlıkları altında listelemeye çalıştık.

Suç-Gerilim Dizileri

Broadchurch (3 Sezon): Britanya yapımı bu dizide Broadchurch kasabasında 11 yaşındaki bir erkek çocuğun kaybolması sonrasında yaşanan olaylar işlenir. Dizinin kadrosunda 2019 Oscar En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nün sahibi Olivia Colman da yer almakta.

Safe (1 Sezon): Britanya yapımı bu dizide kızının gittiği partiden dönmemesi sonrası onu aramaya başlayan babasının başından geçen olaylar anlatılır.

Ozark (2 Sezon): Amerikan yapımı bu dizide iş ortağının tehlikeli bir müşteriyi dolandırmasından sonra başı beladan kurtulmayan Marty ve ailesinin başından geçen olaylar anlatılır.

Paranoid (1 Sezon): Britanya yapımı bu dizide oyun parkında işlenen bir cinayetin ardından polisin soruşturma başlatması ve olayın ardındaki sır perdesinin aralanması anlatılır.

Deadwind (1 Sezon): İskandinav yapımı bu dizide bir inşaat alanında bulunan kadın cesedinin ardından Dedektif Sofia ve yeni ortağının olayı çözmek için verdikleri uğraş anlatılır.

The Sinner (1 Sezon): Amerikan yapımı bu dizide geçirdiği bir öfke krizi sonucu bir yabancıyı bıçaklayan kadının hikayesi anlatılır. Dizinin başrolünde ünlü Amerikalı oyuncu Jessica Biel yer almakta.

How to Get Away with Murder (4 Sezon): Amerikan yapımızı bu dizide bir ceza hukuku profesörü ve öğrencilerinin başından geçen olaylar anlatılır. Hukuk profesörü rolünde başarılı oyuncu Viola Davis yer almakta.

Dram – Komedi Dizileri

After Life (1 Sezon): Britanya yapımı bu dizide eşinin ölümünün ardından hayattan bir beklentisi kalmayan ve yerel bir gazetede yazar olarak çalışan Tony’nin başından geçen olaylar anlatılır. Ricky Gervais dizinin hem yaratıcısı hem de Tony rolünde karşımızda yer almakta.

Derek (3 Sezon): Britanya yapımı bu dizide bir bakımevinde çalışan Derek ve arkadaşlarının başından geçen olaylar anlatılır. Dizinin başrolünde ve yaratıcı ekibinde yine Ricky Gervais yer almakta.

Menajerimi Arayın (3 Sezon): Fransa yapımı bu dizide bir menajerlik firmasında çalışan kişilerin başından geçen olaylar anlatılıyor. Dizinin kimi bölümlerinde birçok ünlü oyuncu da konuk oyuncu olarak dahil olmakta.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı