Kapat
LinkedIn - LinkedIn kariyer sayfasında yenilik
Haber 3 0

LinkedIn kariyer sayfasında yenilik

İş dünyasındaki herkesi bir araya toplamak için kurulan bir ağ olan ve kısa süre içerisinde milyonlarca kişiye erişmeyi başaran LinkedIn’in kariyer sayfasında yenilikler yapıldı.

Açıldığı ilk günden beri popüler olan ve her geçen gün yeni iyileştirmeler için gücüne güç katan LinkedIn iş dünyasındaki kişileri ve iş geliştirmelerini yapmaya devam ediyor. Kariyer sayfası ile dikkat çeken ve yeniliklerine hız kesmeden devam eden LinkedIn’de yeni bir güncelleme yapıldı.

Hem iş arayanların, hem de iş verenlerin bulunduğu bir ağ olan LinkedIn’de daha etkili bir uyuşma sağlamak için kariyer sayfasında yeni düzenlemeler yapıldı. İş veren ve iş arayanlara kolaylık sağlayacak kariyer sayfası ile dikkat çekecek olan LinkedIn’in bu yenilikleri kullanıcıların ilgi odağı oldu.

linkedin-2

LinkedIn Kariyer Sayfası Yenilendi

Kariyer sayfasında hem tasarım güncellemesi, hem de yeni özellikler getiren LinkedIn artık kariyer bölümünde üç farklı arama özelliği sunacak. Şirket görünümü, uygun işler ve kültür hayat olarak üç farklı kategori LinkedIn kariyer sayfasının yeni tasarımı ile birlikte yayına alındı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir