LG ile akıllı evler daha farklı olacak

Akıllı evler LG teknolojisiyle başka bir boyuta taşınıyor

LG Electronics (LG), beyaz eşyaların işlevselliğini yepyeni bir seviyeye çıkararak eşsiz bir performans ve rahatlık sunmak amacıyla tasarladığı “Deep Learning” teknolojisi ile 2017 yılında trendleri belirlemeye devam edecek. LG Deep Learning, evdeki beyaz eşyalara kattığı zekayla, kullanıcıların alışkanlıklarını gözlemleyip inceleyerek, onların yaşam tarzını daha iyi anlamalarını sağlıyor. Aralıksız olarak devam eden bu süreçle birlikte tüm LG akıllı cihazlar kullanıcıların günlük sorunlarına yeni çözümler bulabilmek için kendilerini sürekli geliştiriyor.

Ödüllü LG Smart InstaView™ buzdolabı, Nesnelerin İnterneti teknolojileriyle öne çıkan eşsiz bir cihaz. LG’nin son sürüm webOS platformu ve Amazon Alexa Voice Service desteği ile mutfağınızı evinizin kalbi haline getiriyor. Nesnelerin İnterneti platformunun sunduğu eşsiz özellikler ve Wi-Fi bağlantısı sayesinde kullanıcılar modern ve güçlü bir gıda yönetimi uygulayabiliyorlar. LG Smart InstaView™ buzdolabı, yemek tarifleri buluyor, müzik çalıyor ve Amazon.com’dan alışveriş yapabiliyor. Ürün ayrıca, sahip olduğu özelliklerle sadece sesli komutlarla akıllı evleri kontrol ediyor, mutfak aletlerinin zamanlayıcılarını ayarlıyor ya da hava durumu bilgisi verebiliyor. Akıllı Etiket menüsü, hangi yiyeceklerin kullanılabilir olduğunu görmek için etiketler ve çıkartmalar eklenmesini ya da yiyecekler için son kullanma tarihlerini not etmek gibi olanaklar sağlıyor. LG’nin bu üstün teknolojisi sayesinde 2017 yılının mutfakları, kullanıcıların sesli komutlarıyla ihtiyaçlara cevap verebilen buzdolaplarıyla dolacak.

Ayrıca LG Deep Learning teknolojisini kullanan LG’nin en yeni robot süpürgeleri, odadaki eşyaları tanıyor ve buna göre tepki veriyor. Odanın yüzey görüntülerini kaydeden akıllı süpürgeler, karşılaştığı engelleri hatırlıyor ve onları aşmayı öğreniyor. LG CordZero Handstick ve LG CordZero Canister kablosuz süpürgeler ise, AERO SCIENCE vakum teknolojisi ve LG’nin gelişmiş RoboSense™ 2,0 teknolojisi gibi özellikleriyle 2017 yılının vazgeçilmezi olacaklar.

Kaynak: LG Basın bülteni

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı