Lenovo Y900 oyun severler için geliyor

Geçtiğimiz günlerde Lenovo tarafından tanıtılan Lenovo Y900 oyun severler için geliyor. Üstün özellikleri ile oyun sektörüne damga vuracak olan Lenovo Y900 üst düzey teknik özellikleri ile bir Laptop’dan daha fazlasını sunacak.

Bilgisayar piyasasına son dönemlerde gerçekleştirdiği üst düzey özelliklere sahip sistemler ile damga vurmayı başaran Lenovo son olarak tamamen oyun oynayan kişiler için hazırladığı özel bir bilgisayar olan Lenovo Y900 modelini tanıttı. Oyun severler tarafından üst düzey özellikleri ile tam not almayı başaran Lenovo Y900 aynı zamanda şık bir tasarıma da sahip.

Lenovo Y900 Teknik Özellikleri Neler?

Oyun severler için özel olarak hazırlanan Lenovo Y900 bilgisayarında 17.3 inç boyutlarında dev bir HD ekran yer alacak. Hem gündüz, hem de gece kullanımını düşünen Lenovo tasarımcıları Lenovo Y900 modelinde aydınlatmaya sahip bir klavyeye yer vermiş. Bu özelliği ile oyun severler artık gece de rahatlıkla oyun oynayabilecek. Üst düzey bir işlemciye yer verilen Lenovo Y900 modelinde altın nesil olarak tanımlanan İntel Core i7 yer alacak. 64 GB bir belleğe sahip olan Lenovo Y900 modelinde tüm bu özellikler ile birlikte ısınma problemi yaratmaması için de termal soğutma sistemine yer verilmiş.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı