Legends of Runeterra Beta Kaydı Nasıl Yaptırılır?

Legends of Runeterra beta kaydı ile ilgili detaylar haberimizde

League of Legends’ın 10. yılına özel düzenlenen etkinlikler kapsamında tanıtılan Legends of Runeterra beta kaydı nasıl yaptırılır?

Hearthstone adlı oyun ile Blizzard tarafından kart oyunlarında başlatılan yeni akım, pek çok farklı versiyonun da piyasaya çıkmasını sağladı. Bu oyunlara son olarak ise Legends of Runeterra katılıyor. Riot Games tarafından yapılan yeni duyuru ile birlikte Beta sürecine başlayacağı belirtilen yeni kart oyunu, sevenlerini bekliyor.

Legends of Runeterra Beta Kaydı Nasıl Yapılır?

Oyunun duyurusunu yapan Riot Games, Legends of Runeterra için Beta kayıtlarının alınacağını ifade etti. Kayıt işlemleri için kullanıcıların resmi Riot Games Legends of Runeterra sayfasından kayıt formunu doldurması yeterli olacak. Fakat açıklamalarda kayıt süreci ile ilgili hiçbir detay verilmediğinden dolayı, kaç kişi ile Beta’nın sınırlandırılacağı bilinmiyor. Kayıt işlemlerinin yapılabilmesi adına Riot Games hesabının da açılması gerekiyor. Hesabı olan kullanıcılar ise hesapları ile giriş yaparak başvuru yapabilir.

Legends of Runeterra Nasıl Oynanacak?

Tipik bir kart oyunu sistemine sahip olacak oyunda, PC ve mobil desteği sağlanacak. Kullanıcılar hem PC’den hem de mobil cihazlardan aynı hesabı kontrol ederek, ilerleme kaydedebilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı