League of Legends’in Mobil Versiyonu Geliyor!

Büyük bir heyecan yaratan League of Legends'in mobil versiyonundan ilk detaylar geldi.

MOBA türünün en ender örneklerinden birisi olan ve her yıl milyonlarca dolarlık bir pazara sahip olan League of Legends mobil versiyonu ile konsol ve cep telefonlarına geliyor.

Riot Games sevilen oyunu League of Legends için yeniliklerini sürdürüyor. Oyun içinde yapılan bir dizi yenilik ve geliştirme sonrasında beklenen mobil versiyon için de resmi duyuru gerçekleştirildi. Google Play Store üzerinden Beta sürücü için kayıtları açan şirket, testlerin ardından oyunu resmen cihazlara sunacak.

League of Legends’in Mobil Versiyonu Wild Rift Olacak!

Mobil versiyon için sadece League of Legends ismini tercih etmeyen Riot Games, bunun yerine League of Legends: Wild Rift ismini tercih etti. Ön kayıt sisteminin de başladığı oyunda, isteyen kullanıcılar erken erişim sağlayabilecek.

Yeni Oyun 2020’de Gelecek!

League of Legends’in mobil versiyonu için 2020 yılı işaret ediliyor. Alfa ve Beta testlerine katılacak kişiler için ise kuşkusuz oyun deneyimi çok daha erken tarihlerde başlayacak. Kayıt olmak isteyen kişiler Google Play Store ya da Riot Games League of Legends resmi internet sitesi üzerinden başvurularını iletebilecek. Oyunun App Store’de yer almaması ise dikkat çekti.

Oyunun, orijinal oyun ile aynı olacağı, karakter ve güçler açısından da farklılıkların olmayacağı belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı