Kapı tıklatır gibi işaret parmağınız ile Honor 10 ekran görüntüsü alma

Huawei Honor 10 modeli ülkemizde satışa çıktı. Etkileyici tasarımı ve teknik özellikleri ile oldukça iyi bir telefon olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Honor 10 modelini almak isteyen kişilerin sayısı oldukça fazla diyebiliriz. Sosyal medya üzerinden bu telefonu sipariş edenlerin sayısının oldukça fazla olduğunu görüyoruz.

İlk defa Huawei markasını kullanacaksanız sizlere Honor 10 ekran görüntüsü nasıl alacağınız konusunda bilgilendirmek istedik. Aslında birçok telefonlarda artık ekran görüntüsü alma işlemi aynı diyebiliriz. Tabi Huawei’nin kendi geliştirdiği farklı bir ekran resmi alma özelliği bulunmaktadır.

En basit yöntem ise ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basılı tutun ve 2-3 saniye aralığında beklediğinizde otomatik olarak ekran görüntüsü alınacaktır.

Huawei’nin kendi farklı bir ekran görüntüsü özelliğini kullanmak için sağ elinizin işaret parmağını kapı tıklatacak gibi kıvırıp telefonun ekranına arka arkaya 2-3 sefer hafifçe vurduğunuzda ekran görüntüsü alınacaktır. Aslında Huawei kullanıcıların birçoğu bu özelliği bilmemektedir. Bu özelliği öğrendikten sonra artık bunu kullanmaktadır. Diğer yönteme göre daha basit ve hızlı olduğu için tercih edilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı