iPhone geri almak için salla yöntemi çok tercih ediliyor

iPhone’da Geri Almak için Salla Nedir?

Akıllı telefonların özellikleri gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Teknoloji alanında yaşanan büyük gelişmeler, kullanıcılara sınırsız imkan sunmaktadır. Teknoloji alanında yaşanan gelişmelerin hızına, çoğu zaman kullanıcılar dahi yetişememektedir. Öyle ki yaşanan hızlı gelişim neticesinde, kullanıma sunulan yeni özelliklerden kullanıcılar çoğu zaman haberdar olmamaktadır.

Kullanıcıların tam olarak bilmediği özelliklerden biri de iPhone’da salla özelliğidir. Yapılan işlemler salla özelliği ile geri alınmakta ve pratik imkan sunmaktadır. Telefonda yapılan işlemlerin sonrasında, telefonu birkaç kez sallamak işlemlerin geri almasını sağlamaktadır. Geri alma özelliği mesaj esnasında yazılan kelimeden, ayarlarda yapılan işlemlere kadar geniş bir alanı kapsamaktadır. İşlemin geri alınması için telefonu sallamak yeterlidir. Oldukça basit olan bu uygulama kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplamıştır.

Salla Özelliğinin Aktifleştirilmesi

Özelliğin kullanılması için ilk olarak aktifleştirme yapılması gerekmektedir. Sallayarak geri alma özelliği, ayarlar kısmından etkin hale getirilmektedir. Ayarlar, erişebilirlik sıralaması takip edildikten sonra aktifleştirme özelliği ekrana gelmektedir. Özelliklik aktifleştirildikten sonra geri almak istediğiniz işlemler için telefonu sallamak yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı